Aktualitet

Qytetarë të pakët në numër, nuk zhvillohet marshimi i ditës së shtatë

Shkruar nga Liberale
Qytetarë të pakët në numër, nuk zhvillohet marshimi i

Dita e shtatë e protestës për vrasjen e Klodian Rashës është mbyllur pa marshimin e zakonshëm drejt Kryeministrisë.

Protestuesit, të paktë në numër, qëndruan në sheshin “Skënderbej” për rreth një orë dhe u larguan.

Pas shpërndarjes së protestuesve, u larguan edhe efektivët e policisë që po monitoronin situatën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH