Aktualitet

Punonjësi i Bashkisë Pogradec rezulton pozitiv me COVID-19

Shkruar nga Liberale
Punonjësi i Bashkisë Pogradec rezulton pozitiv me COVID-19

Një punonjës bashkie është infektuar me koronavirus në Pogradec. Kjo ka bërë që të izolohen edhe një pjesë e stafit në Drejtorinë e Mbrojtjes dhe Kontrollit të Territorit në këtë bashki.

Rasti tjetër është një punonjëse banke e nivelit të dytë, ndërkohë mësohet se janë vetëkarantinuar punonjës dhe familjarë të cilët kanë patur kontakte të afërta me të infektuarën. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH