Aktualitet

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët ortodoksë për Pashkët

Shkruar nga Liberale
Presidenti Ilir Meta uron besimtarët ortodoksë për Pashkët

 

Presidenti i Shqipërisë, Zoti Ilir Meta ka uruar ditën e sotme të gjithë besimtarët ortodoksë për Pashkët duke ju uruar shpresë, mbarësi dhe gëzim.

Postimi i plotë në Facebook:

Gëzuar Pashkën!

Drita e kësaj Dite të Shenjtë të ngrohë zemrat dhe të ndriçojë gjithmonë familjet tuaja me shpresë, mbarësi dhe gëzim!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH