Showbiz

“Po ky televizori nuk ka p*rno”/ Luzi i kthehet keq Bledit: Përveç mbesave të mia...

Shkruar nga Liberale
“Po ky televizori nuk ka p*rno”/ Luzi i kthehet keq Bledit:

Duket se bisedat që i pëlqejnë më shumë gazetarit Bledi Mane dhe banorit më të ri në Big Brother VIP, janë ato me terminologji seksuale.

Një natë më parë duke ndenjur në dhomën e gjumit me banorë të tjerë, teksa dritat ishin të fikura, rastësisht Bledi shikon një televizor dhe çuditet që ai qëndron gjithë kohës ndezuar.

Teksa po pyeste banorët, ai shprehet: Nuk ka porno?

Pjesë nga debati:

Bledi: Po ky televiziori këtu fiket ndodnjëherë apo jo?

Nita: Ai rri ndezuar gjithë natën

Bledi: Nuk ka porno, joo… mos kemi minoren joo

Nita: Në këto orë minorenët janë në gjum

Luizi: Përveç mbesave të mia se ju shikojnë nga Amerika.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH