Aktualitet

Plagoset me thikë 36-vjeçari në Sarandë, kapet autori

Shkruar nga Liberale
Plagoset me thikë 36-vjeçari në Sarandë, kapet autori

Një 36-vjeçar ka mbërritur i plagosur në spitalin e Sarandës. ABC News mëson se i plagosuri është Leonard Poçi.

36-vjeçari është goditur me thikë në qafë, pas një konflikti për motive të dobëta.

Aktualisht, ai po merr ndihmën e parë në Urgjencën e Spitalit të Sarandës. Mësohet se Poçi është përdorues lëndësh narkotike, dhe me precedent penale për vjedhje.

Policia ka kapur autorin, 32-vjeçarin Dhimitri Terrolli dhe ka nisur hetimet për ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH