Showbiz

Përputhja e Ana Kaurit qenka Arjan Konomi?!

Shkruar nga Liberale
Përputhja e Ana Kaurit qenka Arjan Konomi?!

Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj.

“Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme.

Ai publikoi një foto krah Anës, duke shkruar me shaka “Sikur të kishim ca vjet më pak diferencë do të këshilloja më shumë”. Kjo u pa menjëherë si flirtim nga ana e opionistit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH