1

Përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë

               Publikuar në : 16:15 - 26/06/20 liberale

Është hedhur sot shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Kukësi-Teuta dhe Bylis-Tirana janë çiftet që do të përballen për një vend në finalen e kompeticionit të dytë për nga rëndësia në futbollin shqiptar.

Ndeshjet e para do të luhen në 2 korrik, ndërsa ndeshjet e kthimit në 15 korrik.

Finalja e Kupës së Shqipërisë do të zhvillohet më 2 gusht.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back