Aktualitet

PD: Rama i largoi mjekët nga vendi me shëndetësinë e koncesioneve

Shkruar nga Liberale
PD: Rama i largoi mjekët nga vendi me shëndetësinë e

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka reaguar këtët të martë në lidhje me deklaratat e fundit të kryeministrit Edi Rama se në vendin tonë nuk ka mungesë mjekësh.

Spahia përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook, shprehet kundër kësaj deklarate duke theksuar se mjekët e infermierët po ikin nga vendi, qëkur Edi Rama projektoi shëndetësinë e koncesioneve për xhepin e vet.

Postimi i plotë

Gënjeshtar dhe mashtrues patologji!

Hajde rrena me shumicë! As skuqet e as zverdhët! Mashtron me zë e me figurë! Mjekët e infermierët po ikin nga vendi, qëkur Edi Rama projektoi shëndetësinë e koncesioneve për xhepin e vet.

Por Edi Rama thotë që kjo nuk ndodh! Faktet e nxjerrin keqbërës dhe mashtrues!

Askush nuk e beson më gënjeshtarin patologjik që kërkon të abuzojë prapë me jetët e shqiptarëve! #25Prill#ShporrimMashtruesin.

https://www.facebook.com/100009522289777/videos/2743227252671324/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH