Life Style

Pas vendimit për divorc, ‘arratiset’ ish-bashkëshortja e Bill Gates

               Publikuar në : 20:00 - 06/05/21 liberale

Bill dhe Melinda Gates bën njoftimin për ndarjen e tyre dy ditë më parë, por duket se zhurma e mediave shqetësonte Melindën, e cila thonë që ka marre me qira një ishull privat.

Burime për TMZ-së thanë se Melinda ka marrë me qira ishullin i cili kushton 132,000 dollarë për një natë.
foto galeri foto galeri 12PreviousNext
Ditën kur njoftuan për ndarjen e tyre firma e Bill-it transferoi 1.8 miliardë dollarë në llogaritë e Melindas, duke u bërë kështu ndër çiftet më të pasura në botë që ndajnë pasurinë e tyre.

“U menduam gjatë dhe vendosëm t’i japim fund martesës” shkroi çifti në Twitter.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back