Aktualitet

Moti sot, vranësira dhe reshje shiu

Shkruar nga Liberale
Moti sot, vranësira dhe reshje shiu

Shqipëria do të jetë sot me vranësira dhe herë pas herë me reshje shiu gjatë paradites.

Mesdita dhe pasditja do të ketë përmirësim të kushteve atmosferike, ndërsa në mbrëmje rikthehen sërish vranësirat dhe reshjet e shiut.

Sa i përket temperaturave, ato do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga -2 në 16 gradë Celcius./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH