Aktualitet

Moti/ Sot ulen pak temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot ulen pak temperaturat

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjellët. Gjatë pasdites vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje në zonat malore.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10ºC në 22ºC, në zonat e ulëta nga 16ºC në 28ºC dhe në zonat bregdetare nga 18°C në 29ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH