Aktualitet

Moti i kthjellët, por ulen temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti i kthjellët, por ulen temperaturat

Moti sot do të jetë me kthjellime në gjithë vendin, dhe pak vranësira në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 26°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH