Showbiz

Monica Bellucci shfaqet me fustan të zi dhe çizme të gjata në Festivalin e Filmit në Romë

Shkruar nga Liberale

Monica Bellucci mori pjesë në premierën e filmit Diabolik, ‘Kush je ti?’ në Festivalin e Filmit në Romë. Aktorja prezantoi projektin e saj të ri në kryeqytetin e Italisë, ndërsa në tapetin e kuq u fotografua me një pamje të zakonshme ndaj preferencave të veshjes.

Belucci është adhuruese e look-ut total black, ndaj për këtë rast, ylli i filmave zgjodhi ngjyrën e saj të përjetshme, një fustan të zi.

Për ta bërë këtë pjesë thelbësore në gardërobën e një gruaje të bie në sy menjëherë, ajo e rriti atë me një pjesë edhe më të fortë, një palë çizme të larta me platformë. Ajo e kompletoi look-un me një çantë të zezë prej lëkure të lyer dhe syze dielli të zeza me firmë.

[caption id="attachment_1392000" align="alignnone" width="1876"] Rome Film Fest 2023 - Photocall Film "Diabolik Who Are You?"
Pictured: Monica Bellucci
Ref: SPL9972942 191023 NON-EXCLUSIVE
Picture by: IPA/D Avanzo/Provvisionato / SplashNews.com
Splash News and Pictures
USA: 310-525-5808
UK: 020 8126 1009
[email protected]
World Rights, No France Rights, No Italy Rights, No Portugal Rights, No Spain Rights[/caption]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH