Showbiz

Modelja Kristina Baki bëhët nënë për herë të parë

Shkruar nga Liberale
Modelja Kristina Baki bëhët nënë për herë të

Modelja Kristina Baki behet nënë për herë të parë pas pritjes të ëmbël ajo solli në jetë vajzën e saj.

Modelja gjithmonë ka preferuar të ruaj privatësinë e saj.

Gjate mëngjesit të sotëm Kristina ka sjellë në jetë vajzës e saj, raporton Kryefjala. Deri me tani nuk është se ka të konfirmuar diçka nga vet Kristina apo si dhe nga familjaret e saj.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH