Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Sot do marrësh mesazhe provokuese

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Sot do marrësh mesazhe

Bëhet fjalë për shenjën e Virgjëreshës. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të marrë sot disa mesazhe jo të këndshme dhe provokuese. Por Meri si duket e ka zgjidhjen.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Sot dita ka nje problem qe lidhet me ekonomine dhe mbijetesen ne kete aspekt Po keshtu ne nje ceshtje personale errotike ka pengesa

Demi

Duhet te vini kushte te ekuilibruara ne nje bashkepunim qe ju ka shkaktuar nervozizem dhe po ju duket sikur keni humbur terren

Binjaket

Sot ka disa ceshtje dhe perballje te veshtira ne jeten e perditshme Ngacmime egoiste ne punen tuaj dhe nje lloj tereni shume antagonist

Gaforrja

Ne ceshtjet errotike do luftoni per mbijetese dhe per kenaqesine e instikteve tuaja Ndhsta do perballeni me sjelljen e keqe dhe mosaprovimin e partnerit

Luani

Nje ambjent pak i eger do krijohet aty ku banoni apo perreth jush Njerez te afert do nxjerrin thonjte duke haruar qe ne familje duhet te kete harmoni

Virgjeresha

Sot do merrni disa mesazhe jo te kendshme dhe provokuese Nuk duhet tu pergjigjeni dhe duhet te ruani qetesinie perndryshe do futeni ne nje valle ku veshtire te dilni

Peshorja

Do beni levizje shume te ashpra ekonomike si ne nje rrethane mbijetese apo per te zoteruar me force ate qe mendoni se ju perket

Akrepi

Gjithe qenia juaj do vihet ne veprim per te percaktuar kufijte e mundesive shpirterore apo materiale Ju duhet shume instikt mbijetese per ta perballuar momentin

Shigjetari

Do jeni pak te lenduar shpirterisht per mangesite ekonomike apo shpirtroe qe keni keto kohe Do donit te benit dicka me shume per tu plotesuar

Bricjapi

Ju duhet miq dhe mbeshtetes qe e njohin mire terenin ku ju veproni dhe mund te jene adapt per te luftuar aty ku ju nuk keni mundesi

Ujori

Sot percaktohet cfarre vendimi do merrni ne nje ceshtje shume te rendesishme per ecurine tuaj ne karriere apo ne jeten personale

Peshqit

Nje problem ligjor po behet pengese per ecurine e planeve tuaja apo per zgjerimin tuaj ne fusha dhe hapesira te reja zhvillimi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH