Showbiz

Mauro Icardi shpërthen ndaj Wanda Naras: Është bërë qesharake në të gjithë botën

Shkruar nga Liberale
Mauro Icardi shpërthen ndaj Wanda Naras: Është bërë

Mauro Icardi ka vendosur të flasë më në fund për ndarjen nga Wanda Nara.

“E njoh më shumë se kushdo dhe e kam mbrojtur më shumë se kushdo. Ka ardhur një moment kur nuk mund ta mbroj më. Është bërë qesharake në të gjithë botën. Jam lodhur me gënjeshtrat e saj. Kërcënon me divorc prej një viti por nuk e realizon asnjëherë. Ka gjithmonë një kërcënim apo shantazh. Fëmijët tanë janë të mëdhenj dhe ndihen shumë keq pasi ajo e ka bërë gjithçka publike”, ka thënë Mauro.

Teksa Icardi duket se nuk e pranon ndarjen dhe vazhdon të publikojë foto me Wanda Nara-n, bukuroshja argjentinase ka nisur një romancë të re.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH