Showbiz

Marrëdhënia mes tyre akoma e tensionuar/ Luizi tenton ta puthë, Kiara: Hiqi duart, mos më prek

Shkruar nga Liberale
Marrëdhënia mes tyre akoma e tensionuar/ Luizi tenton ta puthë,

Marrëdhënia mes Luizit dhe Karës gjet ditëve të fundit ka qenë tepër e tensionuar, në shtëpinë e "Big Brother VIP".

Gjithçka ka nisur pas lojës së injorimit që vëllai i madh u dha vajzave, por që Luizi e prishi pasi e detyroi Kiarën t’i fliste.

Që prej ditës së djeshme, ata kanë pasur debate, duke i mbajtur dhe qëndrim njëri-tjetrin. Ditën e sotme kanë pasur sërish një zënkë, teksa Luizi i tha se e kishte marrë malli, duke e puthur.

Megjithatë, Kiara nuk e ka pritur mirë puthjen teksa i tha që të mos e prekte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH