Aktualitet

Makina ndahet në dysh, pamje të frikshme nga aksidenti me 1 të vdekur

Shkruar nga Liberale
Makina ndahet në dysh, pamje të frikshme nga aksidenti me 1 të

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në në Rubik, si pasojë e përplasjes së një automjeti të një agjensie turistike me një automjeti tip “Alfa Romeo”.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit “Alfa Romeo” shtetasi L.C si dhe kanë marrë demtime 8 shtetas që ndodheshin pasagjerë në mjetin me drejtues shtetasin K.M.,të cilët janë dërguar në spitalin e Mirditës dhe Kurbinit dhe ndodhen nën kujdesin mjekësor

Siç duket edhe nga pamjet, automjeti është ndarë në dy pjesë.

[gallery columns="1" size="full" ids="1115019,1115020,1115021,1115022,1115023,1115024"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH