Showbiz

"Vetëm kur jam këtu ndjehem çapaçul"/ Luiz Ejlli viziton Shtëpinë e të Moshuarve në Shkodër!

Shkruar nga Liberale

"Vetëm kur jam këtu ndjehem çapaçul"/ Luiz

Luiz Ejlli së fundmi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”. Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Ditën e sotme Luizi ka vizituar Shtëpinë e të Moshuarve në Shkodër e këtë na e ka treguar me anë të një video të postuar në Instastory. Në video shfaqet duke kënduar me një grua të moshuar dhe më pas Luizi tregon të gjithë të moshuarit që ndodhen aty dhe shprehet

Vetëm kur jam këtu ndjehem çapaçul

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH