Magazinë

“Të dua nga...”/ Një mesazh habit Romeon, nga kush i erdhi?

Shkruar nga Liberale

“Të dua nga...”/ Një mesazh habit Romeon, nga kush i

Të shumta ishin mesazhet për Meriton Mjekiqin në “Big Love”.

Ai duket se pëlqehet dhe mbështetët edhe nga vlonjatët madje me të njëjtin mbiemër me banorin Romeo Veshaj i cili ka pasur përplasje të forta me moderatorin.

Jondia Veshaj shkruan për Meritonin: “Je shumë i bukur të dua nga Vlora”

Kjo ka shkaktuar të qeshura në shtëpi dhe nuk ka kaluar pa komentin e Romeos

Romeo: Veshaj është mbiemri im.

Romeo: Moj kushërirë moj Jonida moj motër ça na bëre moj Jonida.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH