Sport

TMERR për ELSEID HYSAJN dhe vjehrrin e tij/ Ferrari i mbrojtësit shkodran merr flakë, "ngecin" brenda mjetit të dy

Shkruar nga Liberale

TMERR për ELSEID HYSAJN dhe vjehrrin e tij/ Ferrari i mbrojtësit

Momente paniku për Elseid Hysajn dhe familjen e tij, pasi Ferrari i mbrojtësit shkodran mori flakë papritur.

Mësohet se lojtari i kombëtares dhe vjehrri i tij ishin brenda në makinë gjatë momentit që Ferrari mori flakë, ndërsa bashkëshortja ishte jashtë.

Për pak minuta Hysaj dhe vjehrri i tij nuk po arrinin të dilnin me dyert që u mbyllën në mënyrë automatike.

Fatmirësisht asnjëri prej tyre nuk u lënduan, ndërsa mjeti u dëmtua plotësisht. 

Hysaj në një prononcim të shkurtër për “Il Messaggero” bëri të ditur se zjarri mund të ishte shkaktuar nga një difekt i fabrikës në momentin e prodhimit.

“Makina mori flakë në mënyrë të papritur, për fat të mirë askush nuk u lëndua. Ia dolëm që t’i shpëtonim në kohë rrezikut, besoj se bëhet fjalë për një problem të fabrikës”, u shpreh Hysaj, shkruan Supersport.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH