Showbiz

VIDEO/ Me rroba banjo dhe duke kërcyer me gazetarin rreth shtyllës, Merit i bie peshqiri, "gajasen" banorët

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Me rroba banjo dhe duke kërcyer me gazetarin rreth shtyllës,

Meri Shehu është një personazhet më të përfolur të këtij edicioni të ‘Big Brother VIP 3’, e cila me deklaratat e saj ka  rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Sot në mëngjes teksa astrologia ishte duke kërcyer me gazetarin Elvis Myrta, i njohur si Lisi, Merit i ka rrëshkitur peshqiri. Skenë kjo e cila ka shkaktuar të qeshura tek banorët e tjerë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH