Showbiz

Vëllai i Madh u jep tjetër sfidë banorëve, Roza e pakënaqur: Unë me Ledionën, fundi!

Shkruar nga Liberale

Vëllai i Madh u jep tjetër sfidë banorëve, Roza e

Vëllai i Madh u ka dhënë një tjetër sfidë banorëve, këtë herë ata do të qëndrojnë të lidhur me letër celofoni, çift.

Erjola, si liderë e shtëpisë, ka ndarë në çifte banorët e Big Brother VIP, por që u shoqërua me pakënaqësi nga këta të fundit.

Përpara startimit të lojës Roza ka qëndruar në living me Gracianon, Fatjonin, Dean, Gazin dhe Olsin.

Roza u shpreh se fakti që ajo është në lojë çift me Ledionën, situata do të jetë shumë e vështirë.

Kjo vjen pasi dyshja ka pasur debate të shumta më njëra-tjetrën për situata të ndryshme në shtëpi.

Roza: Unë me Ledionën, fundi!

Fationi: Këto të dyja do ta prishin lojën.

Roza: O zemra ime, nuk e besoj.

Çiftet do të qëndrojnë minimumi 3 orë të lidhur me letër plastike, ndërsa në qoftë se njëri prej tyre nuk e realizon kushtin e përcaktuar rrjedhimisht humbin të gjithë.

Ata do të kenë edhe duart të lidhura, e për këtë nuk do të munden t’i përdorin dot.

Por nga ana tjetër çifti që reziston më shumë nga të gjithë do të fitojë 2000 euro shpërblim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH