Showbiz

Tensionohet situata në Fermën VIP! Ditea fillon me paralajmërimet: Kushdo që ta ketë bërë...(video), E përkrah Dionisi: Shumë e shëmtuar!

Shkruar nga Liberale

Tensionohet situata në Fermën VIP! Ditea fillon me

Kanë filluar tensionet në Fermën VIP ku Ditea është acaruar me fermerët dhe e revoltuar u ka kërkuar atyre që mos t’ia prekin më gjërat e saj personale.

Tensionohet situata në Fermën VIP! Ditea fillon me

Duket se kjo gjë po ndodh dhe me banorët e tjerë, sepse edhe Dijonisi gjithashtu ka shprehur acarimin e tij dhe ka thënë se e njëjta gjë po ndodh me sendet e tij personale.

Tensionohet situata në Fermën VIP! Ditea fillon me

Ditea: Merr një shapkë, merr një atlete, se nuk hyj dot në shtëpi me këto atlete.

Dijonisi: Po bën 2 ditë kjo gjëja.

Ditea: Jo nuk dua gjë, unë dua gjërat e mia, dhe gjërat e mia personale mos t’i preki më njeri.

Dijonisi: Fiks. Shumë e shëmtuar.

Ditea: Kushdo që ta ketë bërë, mos t’i preki më njeri sepse është shumë e shëmtuar.

Ditea: Nëse doni ndonjë gjë, ejani dhe ma kërkoni dhe ua jap me gjithë qejf.

Dijonisi: Dhe mua m’i kanë marrë, më kanë lënë pa gjë fare.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @fermavip.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH