Showbiz

Plane për martesë? Ja si përgjigjet Nora Istrefi

Shkruar nga Liberale

Plane për martesë? Ja si përgjigjet Nora Istrefi

Nora Istrefi duket se nuk e ka ndërmend një martesë të dytë.

E pyetur nga Labinot Gashi se kur do të martohet sërish ajo tha:

“Njeriu njëherë gabon, të dytën herë është problem, unë probleme nuk boj mo,” ishte përgjigjja e prerë e Norës.

Këngëtarja 38-vjeçare tha se raportet me ish bashkëshortin tani janë shumë të mira dhe se ai është shumë i kujdesshëm sa i përket vajzës së tyre, Renee.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH