Showbiz

Pasi Romeo i tha Lidit "je vëllai im" reagon Donal! Ja si e priti ai (Foto)

Shkruar nga Liberale

Pasi Romeo i tha Lidit "je vëllai im" reagon Donal! Ja si e priti

Heidi Baci ka nisur një mision sekret ku ajo duhet të shtiret sikur Lidi është vëllai i saj të cilin ka shumë vite pa e takuar, e gjitha kjo bëhet për t’i shtuar 10,000 euro çmimit të madh, ajo duhet t’i bëjë të gjithë të besojnë se në fakt ka dy vëllezër dhe jo vetëm një.

Në lojën me pyetje, ajo e superoi situatën me sukses duke thënë që prej vitesh s’kishte më kontakte me vëllain e saj, mirëpo e gjitha u ndërlikua mbrëmë kur produksioni futi mbrëmë në shtëpi banorin e ri që duhet të hiqet si vëllai i Heidit.

Në publik ka plasur gallata, e në shtëpi pikëpyetjet e shumta për Heidin dhe “vëllain e saj”.

Për t’u treguar ‘gentleman’ deri në fund, Romeo vendosi ta quajë “vëllain” e Heidit vëllain e tij duke i thënë: "tani je edhe vëllai im", e madje nisi të shqetësohet për të. 

Pasi Romeo i tha Lidit "je vëllai im" reagon Donal! Ja si e priti

Si po e sheh Donaldi këtë skenë jashtë shtëpisë? Epo duket se dhe ai është shkrirë së qeshuri, teksa ka ndarë në InstaStory një foto ku tregon se po i ndjek live.

“Ooo pa gjumë”- shkkruan ai teksa qesh me lot me situatën.

Të shohim nëse do t’ia dalin dot deri të shtunën Heidi dhe Lidi të fshehin këtë sekret të madh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH