Showbiz

Nga e dashura? Dijonisi merr një dron ku shikohet një zemër gjigande. Ja çfarë shkruhej në të (Foto/Video)

Shkruar nga Liberale

Nga e dashura? Dijonisi merr një dron ku shikohet një zemër

Dijonisi mori një dron tjetër sot, pas atij të parit që ja dërguan shokët nga Londra. Fermeri e kapi banderolën dhe ua tregoi fermerëve të cilët lexuan shkrimin në të:

“Dijonis jemi me ty, vetëm me ty”, shkruhej në të.

Nga e dashura? Dijonisi merr një dron ku shikohet një zemër

I pyetur nëse ka gjasa të ishte nga ndonjë vajzë, ai e mohoi.

Albano: Me këto zemrat…E ke nga e dashura?

Dijonisi: Jo o vëlla, nga shokët

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH