Showbiz

“S’kemi nevojë as për jorgan”, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, s*ks pas finales së BBV! Gazetarja

Shkruar nga Liberale

“S’kemi nevojë as për jorgan”, Meriton Mjekiqi dhe

Gazetarja Ilnisa Agolli, është futur mbrëmjen e së enjtes brenda shtëpisë së Big Brother Vip së bashku me disa ish-banorë për të festuar ditëlindjen e partnerit të saj, Meriton Mjekiqi.


Dyshja nisën romancën brenda shtëpisë së BBV dhe kanë shprehur dëshirën e tyre për të krijuar familje së bashku.

Ilnisa Agolli dhe Meritoni Mjekiqi madje janë aluduar edhe se kanë kryer marrëdhënie seksuale poshtë jorganit gjatë qëndrimit së bashku në reality show.

Ndërsa mbrëmjen e së enjtes, teksa Ilnisa po largohej nga shtëpia pas festës, Meritoni iu drejtua duke thënë që e premtja është nata e fundit që do të flejë vetëm, pasi pas finales do të qëndojnë së bashku.


Kurse Ilnisa u shpreh se këtë herë nuk do t’i duhet më as jorgani për t’u fshehur nga kamerat.

“Edhe nesër do të flesh vetëm. Pastaj do të flemë bashkë”, u shpreh Meritoni, ndërsa Ilnisa iu përgjigj: “S’kemi nevojë edhe për jorgan tani. Të dua shumë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH