Showbiz

Meriton Mjekiqi del për dy orë nga shtëpia e BBV, përfundon në spitalin e Traumës

Shkruar nga Liberale

Meriton Mjekiqi del për dy orë nga shtëpia e BBV, përfundon

Në spektaklin e natës së kaluar banori i Big Brother Vip Meriton Mjekiqi është ndierë keq. Në një moment gjatë diskutimeve për ngjarjet e ndodhura në shtëpi, moderatori Ledion Liço i thotë të largohet në dhomën e rrëfimit për të marrë ndihmë mjekësore.

Meriton Mjekiqi del për dy orë nga shtëpia e BBV, përfundon

Burime për median bëjnë me dije se Meritoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e djeshme dhe është transportuar në spitalin e Traumës.

Raportohet se aty ka qëndruar për rreth dy orë ku u është nështruar të gjithë ekzaminimeve. Mirëpo ky detaj nuk është zbuluar nga produksioni i Big Brother.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH