Showbiz

Meri Shehu çudit banorët: U takuam me Berlusconin në Romë, pas 2 muajsh...

Shkruar nga Liberale

Meri Shehu çudit banorët: U takuam me Berlusconin në Romë,

Meri Shehu, konkurrentja e “Big Brother VIP3” gjatë një bisede me banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka rrëfyer një histori që nuk u besua shumë prej tyre.

Ajo tha se ka takuar Silvio Berlusconin në Romë, duke shtuar më pas se ai u shërua dy muaj pasi e ka takuar. 

Pjesë nga biseda me banorët: 

Meri: Pas dy muajsh u shërua ai dhe kaq.

Ilnisa: Ka takuar Berluscoinin?!

Meri: Ohu s’na lanë rehat o Rike. Meri në patronazh këta se nuk merren vesh.

Rike: Pse çfarë e mendoni Merin juve?!

Ilnisa: O Meriton na fute në sherr me Merin mor burë. Nuk ta mban mëri lojën. I ngel hatri shumë. U mërzit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH