Showbiz

“Më vjen keq për alkolin që të derdha në kokë”, Meritoni dhe Egla sqarojnë përfundimisht konfliktet: Nga unë si besimtar, i ke të falura

Shkruar nga Liberale

“Më vjen keq për alkolin që të derdha në
Egla dhe Meritoni, mesa duket kanë vendosur të bëjnë paqen e kërkuar prej kohësh.

Në një bisede në tavolinën e ngrënies, ata sqaruan të gjitha keqkuptimet mes tyre, Egla kërkoi ndjesë pë alkolin që i derdhi në koke dhe Meritoni tha se duke qënë dhe Nata e Kadrit, si besimtar që është ai i'a ka falur të gjitha Elgës.

Të urojmë që nuk do të ketë më debate mes tyre dhe ditët në vazhdim do të jenë të paqta.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH