Showbiz

Kush u eliminua të shtunën në BBV?

Shkruar nga Liberale

Kush u eliminua të shtunën në BBV?

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother Albania Vip 3, ajo e cilia u eliminua nga programi iahte Julia.

Julia, e cila u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri më vonë se të tjerët, nuk arriti të siguronte vendin e saj për më gjatë në lojë.

Gjatë kohës së saj në shtëpi, Julia pati një prani më pak dominuese në krahasim me banorët e tjerë, duke qëndruar relativisht në hije nga debatet e ndezura dhe dinamikat që zhvilloheshin mes pjesëmarrësve të tjerë.

Ky fakt mund të ketë ndikuar në mungesën e mbështetjes nga ana e publikut, e cila u shfaq me votat për eliminimin e saj, ku të nominuar ishin edhe: Ilnisa, Egla, Liami, Rikja dhe Roza.

Eliminimi i Julias është pritur me reagime të ndryshme nga fansat e spektaklit, disa prej tyre të zhgënjyer që nuk patën mundësi të shohin më shumë nga potenciali i saj dhe nga përvoja e saj si aktore në dinamikën e shtëpisë.

Për të tjerët, mungesa e saj e angazhimit dhe prezencës së fortë në shtëpi ishte një tregues që ndoshta koha e saj në “Big Brother VIP Albania” kishte përfunduar. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH