Showbiz

‘Kërkoja vend ku të futesha’/Çiljeta rrëfen ëndrrën e keqe me djalin e saj

Shkruar nga Liberale

‘Kërkoja vend ku të futesha’/Çiljeta rrëfen

Çiljeta tashmë është bërë pjesë e formatit ‘Ferma VIP’.

Teksa bisedonte me fermerët, Çiljeta ka rrëfyer një ëndërr të keqe që ka parë me djalin e saj, Fernandon.

“Udhëtoja natën. Fernando ishte ulur përpara fare tek shoferi. Autobuzi ishte plot me njërz. Udhëtoja dhe ishte errësirë dhe unë shikoja vetëm yjet lartë. E më pas shikoj dy dallgë deti, që ishin larg jo afër autobuzit. Aty jam çuar dhe kam bërtitur: Fernandoo! Edhe sikur e mora djalin e futa nën gjoks. Dhe mbaj mend që kam dalë nga autbuzi dhe doja të gjeja vend ku të futesha.”- është shprehur Çiljeta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH