Showbiz

Justin Timberlake REAGON për herë të parë pasi u arrestua!

Shkruar nga Liberale
Justin Timberlake REAGON për herë të parë pasi u arrestua!

Këngëtari me famë botërore, Justin Timberlake, ka reaguar për herë të parë pas arrestimit të tij.

Ka qenë një javë e vështirë”, tha për fansat producenti dhe aktori 43-vjeçar, i cili ka fituar shumë çmime ‘Grammy’, gjatë një shfaqjeje në arenën ‘United Center’ të Chicagos.

“Por ti je këtu, dhe unë jam këtu. Dhe asgjë nuk mund ta ndryshojë këtë moment tani. E di që ndonjëherë është e vështirë të më duani. Por ti vazhdo të më duash dhe unë do të të dua njësoj”, thotë Justin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH