Showbiz

"Ç'punë ka..."Juli shfaqet i nervozuar me produksionin! Zbulohet kritika dhe pakënaqësia e tij ndaj Vëllait të Madh

Shkruar nga Liberale

"Ç'punë ka..."Juli shfaqet i nervozuar me

Gjatë emisionit direkt të mbrëmjes së djeshme u shfaq një klip ‘surprizë’ nga Vëllai i Madh për banorët, ku këta të fundit mësuan se as Egla por dhe as çifti Meriton-Ilnisa nuk ishin eliminuar prej garës, Juli së bashku me disa prej banorëve ka komentuar për këtë faktorizim që sipas tij i është bërë tre të skualifikuarëve.

"Ç'punë ka..."Juli shfaqet i nervozuar me

Teksa qëndronte orët e para të mëngjesit në oborr me Françeskën, Gracianon dhe Erjolën, Juli është dukur paksa ‘i nervozuar’ me produksionin teksa shprehet se është zhvlerësuar komplet zarfi i zi. Sipas tij tre të skualifikuarit të cilët momentalisht ndodhen në ‘Torturën e Bardhë’, janë fuqizuar dhe faktorizuar prej produksionit.

"Ç'punë ka..."Juli shfaqet i nervozuar me

Madje ai nuk ka lënë pa cekur as ‘përndjekjen’ që këto banorë kanë bërë teksa është shprehur: ‘Përndjekja’ a ishte vepër penale? Ç’punë ka publiku të vendosë për një vepër që e ka vendosur Gjykata?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH