Showbiz

"Hajde hip te unë të lidhësh zorrën e ujit", Flori dhe Valeri realizojnë sistemin e vaditjes së misrit

Shkruar nga Liberale
"Hajde hip te unë të lidhësh zorrën e ujit", Flori

Flori dhe Valeri morën përsipër një “mision”, të ndërtonin sistemin vaditës për misrin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Të dy së bashku, pas disa përpjekjeve ia dolën mbanë të përmbushnin misionin e tyre.

Valeri hipi në kurrizin e Florit, ku mundi të lidh sistemin ujitës.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Më pas dyshja u kthyen sërish në fermë të lumtur me punën e realizuar.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH