Showbiz

GENTA ISMAJLI prej kohësh larg muzikës, poston VIDEON provokuese, bashkëshorti ushqehet mbi trupin e saj...

Shkruar nga Liberale

GENTA ISMAJLI prej kohësh larg muzikës, poston VIDEON

Genta Ismajli prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk po e shohim më me projekte të reja muzikore. Por këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë së fundmi një video mjaft provokuese, ku shfaqet e shtrirë mbi tavolinë luksoze, teksa i servir partnerit turk ushqim mbi trupin e saj.

Ndjekësit kanë vërshuar me komente, ku disa prej tyre e kanë komplimentuar dhe të tjerë e kanë konsideruar videon si vulgare.

Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Huseyin Usta janë prindër të binjakëve 2 vjeçar, Ivy Blue dhe Icon. Prej kohësh këngëtarja kosovare jeton me familjen e saj në Turqi. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH