Showbiz

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i Aurela Hoxhës

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i

Modelja e famshme shqiptare Aurela ka publikuar një album ku uron të birin për ditëlindje dhe në mesin e fotove, shihet një me partnerin e saj.

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i

Ndonëse e kapur nga mbrapa, imazhi i tij disi dallohet qartë dhe tashmë publiku e ka shuar këtë kuriozitet.

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i

Por ende mbetet enigmë identiteti i partnerit me të cilin ka një djalë të quajtur Alaron dhe një vajzë dhe jetojnë prej vitesh në Spanjë.

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i

Kujtojmë se të dyja shtatzënitë bukuroshja I ka mbajtur të fshehura, ndërsa lajmin e lindjes së dytë e dha përmes një fotoje në Instagram ku shkruante: “Motra e Alaronit”, duke mos e zbuluar ende emrin e saj.

FOTO/ Jetojnë prej vitesh në Spanjë. Zbulohet partneri sekret i

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH