Showbiz

FOTO/ Divorci i shumëfolur, vjen edhe “hakmarrja” e Bes Kallakut ndaj Xhensila Myrtazajt!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Divorci i shumëfolur, vjen edhe “hakmarrja” e Bes

"Alfa dhe Omega e ditës time!!!"

FOTO/ Divorci i shumëfolur, vjen edhe “hakmarrja” e Bes

Kjo është fotoja dhe thënia e fundit e publikuar nga Bes Kallaku, në profilin e tij, Instagram.

Aktori i njohur i humorit shfaqet me dy fëmijët, por pa Xhensilën.  

Divorci i mundshëm i Bes Kallakut me këngëtaren Xhensila Myrtezaj ka qenë kryefjalë e mediave rozë në ditët e fundit të janarit.

FOTO/ Divorci i shumëfolur, vjen edhe “hakmarrja” e Bes

Pasi Xhensila e hoqi nga Instagrami madje i ka fshirë edhe fotot, duket se të njëjtën gjë, në shenjë hakmarrje ka bërë edhe Besi.

Xhensila nuk shfaqej në asnjë prej fotove të tij, prej gati një viti.

FOTO/ Divorci i shumëfolur, vjen edhe “hakmarrja” e Bes

Një foto e shumë mujave më parë me vajzën e tyre, është e fundit ku Besi dhe Xhensila shihen bashkë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH