Showbiz

Çfarë ndodhi? Eglës nuk i mbajnë më nervat, hedh të gjitha rrobat e banorëve në tokë nga inati, Romeo: Sa e dëshpëruar je o plak..!

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi? Eglës nuk i mbajnë më nervat, hedh

Egla është acaruar me banorët e shtëpisë së BBV3’, mbrëmjen e djeshme dhe më pas ka shkuar në lavanderi, ku ka bërë rrëmujë gjithë vendin aty.

Aktorja ka hedhur përtokë çfarë ka gjetur, duke përzierë të gjitha veshjet e banorëve me njëra-tjetrën, të pastra apo edhe të papastra.

Disa prej banorëve e vunë re këtë gjë filluan të ngrinin dyshimet se kush e kishte bërë këtë gjest të papranueshëm, por mendja ju shkoi menjëherë tek Egla.

Duke u larguar prej lavanderisë, Romeo është shprehur: "I ka hedhur në tokë të gjitha të lara e të palara. Sa e dëshpëruar o plak!"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH