Showbiz

EPIKE/ Nuk e dinim këtë anë të saj! Egla mëson banorët si të bëjnë TWERK ( Video)

Shkruar nga Liberale

EPIKE/ Nuk e dinim këtë anë të saj! Egla mëson

Pak momente qesharake janë transmetuar pasditen e sotme nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Garciano dhe Egla janë bërë bashkë në living për të mësuar një kërcim.

Graciano, si një balerin profesional, ka mësuar Eglën si të bëjë ‘twerk’.

Teksa këtë moment e shoqërojnë me të qeshura pafund, Egla e ‘sikletosur’ shprehet: Ti je balerin unë aktore, e ndërsa Graciano shprehet, ‘s’ka gjë, hec, jemi në rregull.’

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH