Showbiz

"Edhe 100 PERANDOR", surprizohet në ditën e ditëlindjes aktori shqiptar, kush ia dërgoi urimin me helikopter? (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Edhe 100 PERANDOR", surprizohet në ditën e ditëlindjes

Një surprizë e jashtëzakonshme ka mbërritur në “Ferma VIP”.

Këtë herë enkas për Albano Bogdon, i cili feston sot ditëlindjen dhe urimi për të sot 'erdhi nga qielli'. 

Në një moment një helikopter u shfaq mbi shtëpi, ku shkruhej: Edhe 100 perandor!

Surpriza e këndshme u pa nga të gjithë fermerët, ndërsa Albano nuk i mbajti dot emocionet. 

Sot më 11 Prill, aktori i humorit feston 37-vjetorin e lindjes. Ndërkohë që Ky përvjetor e gjen në një eksperiencë të paharrueshme, siç është qëndrimi në “Ferma VIP”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH