Showbiz

" Heidi fsheh diçka...",  gazetari flet për lojën e banores: Nuk ka ecur vetëm në shtëpinë e BBV, por krah Romeos!

Shkruar nga Liberale

" Heidi fsheh diçka...",  gazetari flet për

Drini Zeqo ka bërë një analizë të lojës së banorëve të BBV dhe për të dhënë mendimin e tij për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

Gazetari i njohur është ndalur edhe tek loja e Heidit, duke u shprehur se çfarë e ka favorizuar sipas tij si banore në atë shtëpi.

“Heidi ka një avantazh shumë të madh që njerëzit pak e kujtojnë ose pak duan ta nënvizojnë. Ajo nuk ka ecur vetëm në atë shtëpi. Heidi ka ecur krahë një personazhi shumë të fortë që ka qenë Romeo.

Heidi është gjysma e saj në atë lojë. Një çift është gjithmonë i privilegjuar në një format si ky. Heidi dhe Meritoni janë të dy të barazlarguar me mundësitë që i janë dhënë me vëmendjen që kanë patur. Në thelb favorizohen pak çiftet”, u shpreh Drini në  “Big Brother Radio” . 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH