Magazinë

"Po i bën gropën vetes"/ Debat i ashpër mes Romoes dhe Julit: Nuk ke respekt për një burrë 60 vjeç

Shkruar nga Liberale

"Po i bën gropën vetes"/ Debat i ashpër mes Romoes dhe

"Big Brother Vip Albania3" është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Romeo dhe Juli sot kanë debatuar për shkak të qëndrimit të Julit me Gazit. Romeo u shpreh se Juli e ka përdorur Gazin, ndërsa Juli iu kthye duke thënë se ai ka shfrytëzuar çdo moment për favorin e tij.

Biseda:

Juli: Ti përdor çdo lloj situatë ne këtë shtëpi. Pavarsinë e Kosovës, shokët e tu lë futën me Gracianon. Sot ti po përdor Gazin

Romeo: Dil në vete o zemra, o shpirt

Juli: Nuk ke respekt për një burrë 60 vjeç dhe e përdor për lojën tënde

Romeo: Ti ke 40 ditë që e bën, po i pi gjakun me pipëz. Ti a tij i ke pirë gjakun

Juli: Ti e përdor atë, jeni një treshe simpatike që përdorni një nejri të mirë. Jeni duke ia bërë gropën atij dhe vetes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH