Magazinë

Pak para orë FINALES SË MADHE, Çiljeta surprizohet nga një dron, kush ja kishte dërguar dhe ja çfarë ishte shkruar

Shkruar nga Liberale

Pak para orë FINALES SË MADHE, Çiljeta surprizohet nga një

Pak orë para finales së madhe, në fermën e “Ferma Vip” kanë mbërritur surprizat e para për finalistët. Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka vendosur t’ja bëjë më të bukur ditën sot mikeshës së saj, Çiljetës.

Këngëtarja fluturoi mbi “Ferma VIP” një dron për fermerën me mbishkrimin: Puçi puçi të dua finaliste. Të dua Giti!

Kjo surprizë emocionoi Çiljetën, e cila e falënderoi miken e saj për këtë përshëndetje. Me batuta Çiljeta iu drejtua dronit dhe përshëndeti miken e saj duke e pyetur: A e mban mend kur ishim të reja moj?

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH