Magazinë

‘Ke kryer akte të turpshme para kafshës’/ Stresit nuk i del inati me ish-banoren e "BBV": Gjykata finlandeze t’ka dënu...

Shkruar nga Liberale

‘Ke kryer akte të turpshme para kafshës’/ Stresit nuk i

Me sa duket reagimet mes Juliana Nurës dhe Stresit nuk kanë të ndalur. Këtë rradhë Stresi ka deklaruar se Juliana ka qënë dënuar në Finlandë për akte të turpshme para një kafshe. Madje ai e akuzon si gënjeshtare për deklaratën se do të jetë opinioniste në ‘Big Brother VIP Albania’.

“Ç’ka pij un skutave Tiranes osht problemi im, te kish dasht publiku ty me kon fituese te kish votu! Sorry zemra maro naj pite se ta qet ma mir. Edhe ma shum tpaska met zhig 30.000 mi euro se sa fjalet e mia. Vuajtja per vemendje eshte varesi e keqe zemraaaaaaa. A po harrova kishe then qe do jesh opinioniste vitin tjetër në Big Brother Vip Albania? Rren e kullume se me than qe u myt tuj rrejt ani vajze ata të top-it byeeeeee gjyla. Dhe ti u viktimizove ne big me një video që vet e ki dërgu personit biles ki kry akte te turpshme para nje kafshe, dhe gjykata finlandeze t’ka denu për kët sen qka me fol ma per ty. Po e mbylli o shoqja e azem galices hahahahah”

Më pas, duke u tallur ka postuar një foto ku shkruan:

‘I përshëndes krejt ata që e pin skutave si unë. Hahahahahahah’.

Nuk dihet nëse do të ketë më një reagim tjetër nga ana ish-banores për këtë veprim të fundit të Stresit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH