Horoskop

Këto dy shenja horoskopi bëjnë çdo gjë që duan pa i dhënë llogari askujt

Shkruar nga Liberale

Këto dy shenja horoskopi bëjnë çdo gjë që duan

Hëna është që dje në Bricjap dhe deri në pasdite kjo shenjë do të jetë serioze, e qëndrueshme dhe e disiplinuar duke përfunduar kështu çdo punë dhe detyrim të marrë.

E ndërsa deri në mbrëmje, Jupiteri do të kalojë tek Demi dhe kjo shenjë do të shkëputet nga e zakonshmja.

Pra kështu, Bricjapi dhe Demi, janë dy shenja të zodiakut të cilët bëjnë çdo gjë që duan pa i dhënë llogari askujt.

Poll
SHQIPENGLISH