Magazinë

Gazmend Ujkashi dhe Grinesi zbulojnë finalistët e Big Brother Vip 3!

Shkruar nga Liberale

Gazmend Ujkashi dhe Grinesi zbulojnë finalistët e Big Brother Vip 3!

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh. Të ftuar në “Big Brother Radio” ishin Gazmend Ujkashi dhe Grinesi, të cilët bënë një analizë të detajuar mbi banorët dhe situatat e “BBV3”. Ish-banori, Gazi, tregoi se pse, sipas tij, Roza dhe Rikja s’do lidheshin kurrë në “BBV3”.

Rike dhe Roza e kanë kaluar fazën e budallallëkut në dashuri. Nuk do lidheshin në Big Brother… Roza po të mbante lojën që kishte në fillim, nuk garantoj vetëm finale, por ishte pretendente për fitore…

Finalistët e Grines?! Ja emrat që dha ai…

Finalistët që mendoj unë janë Juli, Egla, Romeo, Meritoni. Heidi mendoja që do dilte që në këtë nominim.

E fiton Juli sepse ka treguar shumë ngjyra dhe karakteristika të tij. Për mendimin tim Juli është artist, ka humor, ka luajtur, ka luftuar.

Ndërkohë, fituesit e Gazit janë:

Meritoni ose Romeo dua ta fitojnë…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH