Showbiz

"Njerëzit që më kanë ndihmur dua t’i shoh sa më lart", për kë votoi Luiz Ejlli në Shkodër?

Shkruar nga Liberale
"Njerëzit që më kanë ndihmur dua t’i shoh sa

Luiz Ejlli është për momentin njeriu më i përfolur në Shqipëri. Pas daljes nga BBV ai ka pasur një jetë mjaft aktive, duke marrë pjesë në koncerte, emisione, duke regjistruar këngë, por edhe duke u paraqitur në mitingje politike.

Ka qenë Benet Beci, i cili e ka ftuar në mbylljen e fushatës, dhe Luizi e ka pranuar pasi siç ka thënë edhe vetë ai ka qenë njeriu që e ka mbështetur në momentet më të vështira.

Këtë të dielë Luizi ka shkuar të votojë në Shkodër, duke thënë se ajo është shtëpia e tij dhe po të mos kishte lindur aty nuk do të

"Kjo është shtëpia ime, po të mos kisha le ktu s’do kisha fitu. Unë nuk merrem me pjesën e politikës. Njerëz që më kanë ndihmu dua t’i shoh sa më lart", ka thënë Luizi për mediat.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH