Showbiz

Luiz Ejlli tregon projektin e ri dhe ofertën marramendëse që ka marrë

Shkruar nga Liberale
Luiz Ejlli tregon projektin e ri dhe ofertën marramendëse që ka

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli,pas daljes nga shtëpia intervistat që ky i fundit ka dhënë këto ditë kanë qenë të shumta. Së fundmi, ai u është përgjigjur shumë pyetjeve dhe thashethemeve si dhe ka treguar projektet e reja.

Luizi ka reguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë zënë për këtë, ka pranuar se do jetë pjesë edhe të një filmi.

Duke marrë parasysh që çmimin në koncerte e ka tepër të larta, gjithashtu edhe atë të reklamave, pa dyshim për filmin do të jetë oferta mjaft mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH